На Закарпатті прикордонникам передали партію благодійної допомоги

Представники благодійного фонду «Сучасна Україна» передали прикордонникам Чопського загону партію засобів для надання невідкладної медичної допомоги та супутниковий модем. 200 аптечок, 600 турнікетів та  «Starlink» слугуватимуть військовослужбовцям, які виконують завдання з відсічі військової агресії російських окупантів.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші 👍 050 222 50 50, вайбер

Під час передавання президент благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш зазначив: «Ми чітко розуміємо, що допомога, насамперед, має бути якісною, тож допомагаємо саме тим, що працює і відповідає усім стандартам. До прикладу, передані нами сьогодні аптечки зроблені відповідно до стандартів НАТО. У кожній з них є необхідні медикаменти, кровоспинні засоби, турнікети. Також передаємо до них ще 600 турнікетів, щоб кожен захисник був забезпечений чотирма турнікетами, як того, до прикладу, вимагають сучасні стандарти. Ми – за результативну роботу, тож завжди передаємо те, що буде сприяти роботі прикордонників, буде захищати та рятувати наших воїнів.

Начальник Чопського прикордонного загону полковник Василь Вітровчак подякував благодійникам за чітку громадянську позицію і співпрацю та запевнив, що благодійну допомогу буде передано прикордонникам бойового підрозділу, який уже найближчим часом вирушить на схід України, інформує  Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

ЗакарпатПост