14 квітня у селі Красна попрощалися із Героєм Василем Скрипником
Захисник на початку повномасштабного вторгнення росіі до України став на захист Батьківщини та віддав своє життя під час російсько-української війни.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/04/похорон-Василя-Скрипника-1024x682.jpg)
Василь Скрипник загинув 18 травня 2022 року під час оборони України на Луганському напрямку.
Протягом майже двох років рідні розшукували тіло загиблого. І завдяки їхнім невтомним зусиллям та підтримці громадськості Героя було знайдено і привезено додому.
У церкві Успіння Божої Матері села Красна зібралися рідні, друзі, родичі та співвітчизники, щоб попрощатися з захисником та сказати йому останнє “дякую” за його мужність і жертовність. У чині поховання взяли участь також представники влади, духовенство та побратими-військовослужбовці, які висловили слова підтримки та співчуття рідним і близьким загиблого Василя.
Священники відслужили чин похорону за упокій душі воїна, після чого жалобна хода вирушила до кладовища, де захисника поховали із усіма військовими почестями.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2024/04/чин-похорону-Василя-Скрипника-1-1024x682.jpg)
Тепер Василь Скрипник знайде спокій на малій батьківщині, де його пам’ять буде вічно жити у серцях тих, хто його знав та шанував. Його мужність і жертовність залишаться невмирущими символами віри та відваги для наступних поколінь. – йдеться у дописі Дубівської територіальної громади.
Вічна пам’ять та шана Герою!
Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost