Поліція розшукує осіб, які вночі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Від отриманих травм один поліцейський загинув, інший отримав поранення.

Читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост

«Сьогодні, 20 квітня, близько 2 години ночі у  Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору.  В авто були двоє чоловіків. Вони відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений.

На території Вінницької та Одеської областей введено поліцейську операцію. Завдяки зусиллям оперативних служб вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів Національної поліції. Вживаються заходи для встановлення місцезнаходження та затримання осіб, причетних до вбивства нашого коллеги», – йдеться у повідомленні Національної поліції України.

Ігор Клименко: Неважливо хто та в якому одязі. В якому стані та з якої причини. Виправдання цьому злочину немає і не може бути. Стрільців необхідно знайти та затримати. Вони мають відповісти за всією суворістю Закону. Мої співчуття родині та близьким загиблого поліцейського.  І так: цей трагічний випадок демонструє, що тилу для поліцейських немає.

ЗакарпатПост