26 квітня в Кам’яниці попрощаються із мобілізованим Мирославом Рендзеєм, життя якого обірвалося по дорозі в навчальний центр

Чин поховання відбудеться 26 квітня о 13 годині в греко-католицькій церкві села Кам‘яниця, вул. Українська.

Читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост

Про це повідомила Марія Коваль на своїй сторінці у фейсбук.

«Сумні звістки в ці дні не покидають Оноківську громаду… По дорозі в навчальний військовий центр обірвалося життя мобілізованого Рендзей Мирослава, 1982 р.н., нашого односельчанина, батька, чоловіка, брата… Щиро співчуваємо родині Мирослава Васильовича, нехай Всевишній дасть сили перенести біль втрати рідної людини, ми разом з вами схиляємо голови у скорботі…Нехай Господь прийме світлу та щиру душу Мирослава до спочину в Царстві Небесному.
Чин поховання відбудеться 26 квітня о 13 годині в греко-католицькій церкві села Кам‘яниця, вул. Українська. О 12 годині формуватиметься колона біля поста ДАІ, Оноківці. Вічна Пам‘ять Тобі, Мирославе, спочивай з миром…», – йдеться у дописі Марії Коваль.

Закарпатська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону зареєструвала кримінальне провадження за фактом смерті мобілізованого дорогою до навчального центру у Закарпатській області. Інцидент стався 23 квітня на Львівщині.

Попередня правова кваліфікація – перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України).

Наразі встановлюються причини настання смерті чоловіка та обставини, які могли до цього призвести.

Досудове розслідування доручено здійснювати слідчим територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові.

Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost

ЗакарпатПост