105-ий День народження відзначила Ольга Ладжун, монахиня Чину святого Василія Великого з Мукачева

Свій 105-ий День народження відзначила Ольга Ладжун, монахиня Чину святого Василія Великого з Мукачева. Сьогодні за дорученням Андрій Балога – Мукачівський міський голова її привітав та вручив почесну грамоту Мукачівської міської ради керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Лендєл.

Ольга Ладжун народилася у 1919 році у селі Руські Комарівці на Ужгородщині. У Першій світовій війні загинув її батько, залишивши маму саму з двома доньками. Через сімейні труднощі мати віддала дітей до сиротинця, де ними опікувалися сестри-монахині.

У 16 років Марія (таке було її світське ім’я) вступила до новіціату, прийняла монаший габіт і чернече ім’я Ольга. 28 серпня 1944 року вона склала вічні обіти. Після закриття монастиря у 1945 році сестра Ольга працювала бухгалтером, а з 1950 року викладала біологію в селищі Середнє.

Незважаючи на важкі часи та переслідування з боку радянської влади, сестра Ольга продовжувала жити монашим життям. У часі підпілля належала до підпільного монастиря сестер Василіянок у Мукачеві.

Сьогодні сестра Ольга (Марія) Ладжун проживає в монастирі м.Хуст, у тому ж будинку, де був сиротинець і в якому виховувалася, інформує Мукачівська міська рада.

Підпишіться на наш Телеграм https://t.me/zakarpatpost

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *