Якою буде сьогодні, 14 березня, погода на Закарпатті. Яке літо навіщують граки?

Сьогодні на Закарпатті трохи похолодає, але все одно буде тепло, хоч і пасмурно.

В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +5, удень – +13 градусів. Хмарна погода буде триматися до самого вечора. Ввечері, можливо, пройде дощ.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +3, удень – +12 градусів. Хмарна погода протримається у Хусті увесь день. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дощ.

У Волівці – 0 уночі і  +9 градусів удень. Весь день у Воловці буде хмарним. Ввечері очікується дощ.

У Сваляві – +1 уночі і  +11 градусів удень. Хмарна погода протримається у Сваляві увесь день. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дощ.

У Тячеві нічна температура становитиме +4, денна – +12 градусів. У Тячеві хмарна погода буде триматися до самого вечора. Увечері йтиме дощ.

У Перечині – нічна температура становитиме +5, денна – +13. Незважаючи на ясний ранок, вдень та ввечері у Перечині погода буде похмурою. Увечері йтиме дощ.

У Великому Березному – вночі -1, удень – +11 градусів. З ранку до самого вечора у Великому Березному небо буде вкрите хмарами. Ввечері очікується дощ.

У Берегові та Виноградові – вночі – +4, удень – +13.  Протягом усього дня у Береговому буде триматися хмарна погода. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  0, вдень – +9 градусів. У Міжгір’ї сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Увечері йтиме дощ.

У Рахові буде уночі 0, вдень температура підніметься до +5 градусів. У Рахові протягом усього дня погода буде похмурою. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дрібний дощ.

14 березня вшановується пам’ять первомучениці Євдокії. У давнину по Євдокії судили про літо і майбутній врожай: “Яка Євдокія, таке і літо”; “Звідки вітер на Євдокію, звідти і все літо”. “Якщо граки прилетіли до Євдокії – літо буде мокре, а сніг зійде рано”. Якщо 14 березня йде сніг з дощем і дме теплий вітер, значить літо буде мокре; а мороз і вітер з півночі – до літа холодного.

zakarpatpost.net

Коментування вимкнено