Віталій Кличко пропонує об’єднатися навколо його політичної сили на майбутніх виборах мера Києва

Лідер однойменного Блоку Віталій Кличко переконаний, що політичні сили повинні об’єднатись заради порятунку Києва від нинішньої столичної влади.

Про це повідомив сам Кличко, коментуючи свою участь в наступних виборах мера Києва.

«Я готовий говорити про об’єднання зусиль для порятунку міста, яке сьогодні знаходиться в жахливому стані. З усіма, хто ставить перед собою ті ж цілі, ми можемо сідати за стіл переговорів», – заявив Віталій Кличко.

Політик відмітив, що саме Блок Віталія Кличка є найбільш системною та послідовною силою, котра декілька років поспіль перебуває в опозиції до нинішнього мера та не дає його команді остаточно розбазарити столичне майно.

«Поки інші сили змагаються в проголошенні політичних заяв, наш Блок робить усе можливе, аби захистити інтереси киян. Досить слів – потрібні реальні справи! Інакше «гречана більшість» й надалі матиме змогу грабувати Київ», – говорить лідер Блоку.

Віталій Кличко вважає, що сьогодні необхідно використати весь ресурс та потенціал кожної політичної команди, аби вийти з тієї складної ситуації, в якій опинився Київ та його мешканці.

«Столиці терміново потрібні реформи. Адже Київ поступово приходить до стану колапсу – транспортного, енергетичного, системи ЖКХ тощо. Якщо команда Черновецького й надалі буде керувати містом, найближчим часом серце Києва просто перестане битися», – сказав лідер Блоку Кличка.

Він додав, що Київ – не майданчик для експериментів політиків. «Бути мером Києва – значить працювати до сьомого поту і повернути довіру людей до столичної влади. Наш Блок знає, як вирішувати проблеми міста. Ми маємо чіткий план реформ у столиці. Нас підтримують кияни, і цього більш ніж достатньо, аби розраховувати на перемогу на виборах», – переконаний Віталій Кличко.

zakarpatpost.net