Подруга обікрала Ротару на 500 тисяч євро

Подруга Софії Ротару, яка за сумісництвом протягом 10 років була директором співачки, обікрала її на 500 тисяч євро.

Директора Софії Ротару будуть судити за шахрайство. Ольга Коняхіна відповість перед судом за гроші, отримані нею у 2008 році від концертних агентств, як передоплату за незаплановані концерти співачки. Софія Михайлівна навіть не знала, що у неї стоять у графіку 2009 року гастролі, за які їй, виявляється, вже заплатили гроші. Викривши директора в шахрайстві і привласненні грошей, Ротару звільнила Коняхіну і написала на неї заяву в міліцію.

Ольга Коняхіна 10 років була концертним директором Ротару. Вона вела всі фінансові справи Софії Михайлівни. Жінка отримала завдаток за тур по Сибіру, який нещодавно був у співачки. Після туру з’ясувалося, що частина завдатку за виступи кудись зникла.

Ольга Коняхіна повідала Ротару жалісливу історію, як стала жертвою шахраїв, нібито ці сотні тисяч доларів вкрали. Але, на її нещастя, Алла Пугачова, дізнавшись цю історію, викрила директора Ротару, сказавши, що особисто бачила, як Коняхіна прокручувала великі суми грошей в казино.

Співачка важко переживала зраду близької подруги. Адже з Коняхіною Ротару не тільки працювала, але і багато років ділилася своїми бідами та радощами.

“Вона відповість за свої діяння перед законом! Зради я не пробачу”, – сказала Софія Ротару.

tsn.ua