Закарпатські митники вилучили в румуна “ліву” автівку “OPEL ASTRA”

Як повідомили головний інспектор зв’язків з громадськістю Виноградівської митниці Христина Герасимюк, днями через пункт пропуску ”Лужанка” митного посту „Астей” з Угорщини в Україну слідував легковий автомобіль марки „OPEL ASTRA” сірого кольору під керуванням громадянина Румунії, який до митного контролю та митного огляду пред’явив інспекторам підроблені документи, що підтверджують право власності на даний транспортний засіб.
Під час перевірки вказаних документів у митників виникли підозри щодо автентичності наданого дозволу на розпорядження транспортним засобом, а саме інспектори звернули увагу на той факт, що текст дозволу та печатка виготовлені за допомогою сканеру. Крім того, інформація щодо можливого використання підроблених документів під час перетину митного кордону України надійшла від правоохоронних органів.
Для 40-річного мешканця Румунії така спроба обійти закон закінчилася невдало. Новенький автомобіль  „OPEL ASTRA”, вартість якого на території України становить 243 тис. грн. вилучено до рішення суду, складено протокол про порушення митного законодавства за статтею 352 Митного кодексу України (дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю).