23-25 квітня в Ужгороді відбудеться Кубок України з бодібілдингу

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів Кубку України з бодібілдингу, який проходитиме в Ужгороді 23-25 квітня.
Ігор Баран, суддя міжнародної категорії  з бодібілдингу розповів, що оскільки Україна лідирує у світі бодібілдингу (закарпатець Бейла Балог став чемпіоном Всесвітніх ігор на Тайвані), то на Кубок очікують сильні склади спортсменів з різних регіонів країни (усього — до 200 осіб). Змагання будуть сильні і видовищні, — обіцяє суддя. “Хоча бодібілдинг до певної міри камерний вид спорту, який не збирає стадіони, як ігрові види спорту, але ті, хто прийдуть на змагання, обов’язково отримають задоволення”, — переконаний І. Баран.
Змагання проходитимуть на сцені облмуздрамтеатру, де спортсмени покажуть м’язові здобутки в обов’язковій та довільній програмі. Остання передбачає вправи емоційного характеру, довільні композиції виконуватимуть лише ті, хто потрапить до фіналу.
Вперше на Закарпатті проводитимуться змагання з дитячого фітнесу. Братимуть участь діти до 14 років, яких оцінюватимуть за складністю та якістю акробатичних елементів, за довільною програмою тощо.
Однією з основних частин Кубку України є зважування спортсменів, яке розпочнеться у п’ятницю, 23 квітня.
Тарас Румянцев, Президент Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу повідомив, що, як відомо наразі, із закарпатських спортсменів край представлятимуть двоє бодібілдерів —  Микола Зубашков і Юрій Бучелла. Інших визначить Кубок області з бодібілдингу та фітнесу, який відбудеться вже 18 квітня у м. Берегово.
Востаннє національна першість на Закарпатті проводилася у 2002 році. “Для нас велика честь організовувати Кубок України, бо претендентів на його проведення було чимало”, — каже Ростислав Тислович, секретар Закарпатської обласної федерації бодібілдингу та фітнесу. — Те, що нам довірили, свідчить, що ефективно працює обласна федерація. Немалу роль відіграло і те, що на Закарпатті є бізнесмени, готові підтримати проведення змагань. Це магазин спортивного харчування “Фітнесманія”, охоронна компанія “Сенк” спорткомплекс “Фанат” і меценат Микола Жолтані, голова Галузевої ради підприємців Ужгорода”.
Микола Жолтані прокоментував: “Як спортсмен, я знаю, як важко організувати змагання такого рівня. А це важливо як для розвитку спорту, так і для популяризації нашого міста”.
Ігор Баран висловив сподівання, що люди, подивившись на красу і досягнення спортсменів, захочуть прийти до спортзалу чи на спортивні майданчики і займатимуться розвитком власного тіла.

One thought on “23-25 квітня в Ужгороді відбудеться Кубок України з бодібілдингу

  • 20.04.2010 at 20:11
    Permalink

    Достатньо подивитись на красу Барана Ігоря і наркомана  (спортсмена по кількості прийнятих стопариків і закруток на годину 🙂  Жолтані Мудака, щоб отримати відразу до бодибілдингу назавжди. Невже не можна було підібрати приємноїзовнішності і статури людей для промоушена цієї акції?

Comments are closed.