В Ужгороді відбулася зустріч ректора УжНУ Миколи Вегеша із владикою греко-католиків краю Міланом Шашіком

Як повідомили у прес-службі Ужгородського національного університету, в Ужгороді ректор УжНУ Микола Вегеш мав зустріч із главою Мукачівської греко-католицької єпархії Міланом шашіком. На зустрічі були присутні проректори університету, керівники структурних підрозділів.
Владика Мілан Шашік звернувся до керівництва університету з проханням прискорити роботу по перенесенню наукової бібліотеки Ужгородського національного університету.
Нагадаємо, що до цього Мілан Шашік звернувся до міської влади з клопотанням про передачу майнового комплексу, що знаходиться по вул. Капітульній (Кафедральний собор) і які належать УжНУ у власність церковної громади. На це звернення Ужгородський міськвиконком прийняв позитивне рішення. У відповідь УжНУ опротестував рішення Ужгородського міськвиконкому у прокуратурі та звернувся до суду так як воно суперечить чинному законодавству.
У ході зустрічі ректор УжНУ, професор Микола Вегеш проінформував Владику Мілана про хід робіт, щодо завершення нового приміщення бібліотеки по вул. Університетській 14. Наразі, залишилося придбати меблі для облаштування кабінетів, книгосховищ та читального залу. Проведений відповідний тендер. Микола Вегеш застеріг Владику від поспішних кроків, щодо перенесення книжкового фонду та від намагань прискорити перевезення навчальних лабораторій УжНУ, що знаходяться на даній території та закликав його до конструктивної співпраці.
“До того часу як університет не побудує, або не отримає нові приміщення, які відповідатимуть усім вимогам, ми не будемо відмовлятися від жодного квадратного метра території, будівель, що знаходяться на балансі УжНУ. Це є моя особиста позиція, позиція колективу університету й переконаний, Міністерства освіти і науки також” – зазначив Микола Вегеш.
У підсумку ректор УжНУ Микола Вегеш та Владика Мілан Шашік домовились про координацію дій, щодо позитивного вирішення цього наболілого питання.