Закарпаття: 17 квітня правоохоронці краю провели День довкілля

Як повідомили у ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області, у суботу в усіх підрозділах закарпатської міліції проходив День довкілля, в якому взяло участь керівництво та особовий склад ГУМВС. Його мета-навести лад на прилеглій території, облагородити зовнішній вигляд адмінбудинків міліції тощо.
За інформацією виконуючого обовязки керівника ВРЗ ГУМВС Лариси Галєєвої, того дня прибирали територію та висаджували деревцята туї біля адмінбудівлі ГУМВС на вул.Ракоці в Ужгороді, біля пам”ятника загиблим міліціонерам на Православній набережній. Перед адмінбудівлею також було обкопано клумби та дерева,  упорядковано прилеглу територію, проведено санітарну обрізку кущів та дерев. Прибрано також приміщення складу озброєння, речового складу та складу оперативної техніки ВРЗ, здійснено прибирання території, обкопано газони й висаджено квіти біля гуртожитку ГУМВС.
22 працівники міліцейського автогосподарства прибирали всю величеньку територію підрозділу, розташовану на вул.Проектній в Ужгороді. Обрізали дерева, малювали бордюри, вивозили сміття. Останнього, за словами заступника начальника АТГ ГУМВС Павла Пікули, набралося цілих дві вантажівки.
Колектив міліцейських лікарні та поліклініки, за словами секретаря сектору медичного забезпечення ГУМВС Наталії Пастеляк, прибирав робочі кабінети, мив вікна. На території білили дерева, замітали. Дбайливі жіночі руки усьому дали лад.
Співробітники всіх галузевих служб і підрозділів, міськрайвідділів прибирали примішення та озеленили прилеглу до адмінбудівель територію. Зокрема, в  місті над Латорицею, за словами помічника начальника Мукачівського МВ ГУМВС по зв”язках з громадськістю та ЗМІ Наталії Машіко, у Дні довкілля було задіяно весь особовий склад. На клумбах було висаджено близько 160 декоративних кущів та квітів. У робочих кабінетах малювали вікна, побілили фойє міськвідділу. А на 3-му поверсі нової адмінбудівлі клали плитку.
Керівники міліцейських служб відвідали підшефні навчальні заклади області. На місцях міліціонери надали допомогу дітям в благоустрої території закладів.