Ужгородець Анатолій Герей взяв “бронзу” молодіжної першості Європи з фехтування на шпагах

У Гданську (Польща) у другий день молодіжної першості Європи з фехтування (спортсмени до 23-х років) українець Анатолій Герей в турнірі шпажистів завоював бронзову медаль.
Вихованець ДЮСШ ужгородської фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” на шляху до п’єдесталу переміг бельгійця Берта де Метс (15:10), чеха Павла Пітре (15:12) і Джакомо Паравічіні зі Швейцарії (15:12). У півфіналі Анатолій Герей всього один укол програв майбутньому чемпіону Європи росіянину Павлові Сухову (14:15), який у фіналі впевнено переміг італійця Енріко Кароцца (15:10). Ще одну бронзову нагороду отримав угорець Андраш Петерді.