У Будапешті відбулася презентація українсько-угорсько-англійського словника

3 червня в Центрі української культури й документалістики в столиці Угорщини Будапешті відбулася презентація українсько-угорсько-англійського словника, виданого за сприяння і підтримки партії християнських демократів Угорщини (КДНП). Цю партію представляв на заході заступник голови КДНП Бела Молнар.
Ініциативу видати такий словник привітали Голова президії  Європейського Конгресу українців (ЕКУ) й ДОСУУ п. Ярослава Хортяні та Надзвичайний і Повноважний Посол в Україні Дмитро Ткач.

Підголова КДНП Бела Молнар зазначив на презентації, що на цей словник давно чекають в Україні передусім етнічні угорці, яким бракує добрих знань української мови. Водночас з інтересом до такого видання ставляться й українці, які хотіли б збагатити свої знання угорською мовою. Бела Молнар вважає, що це лише зміцнить дружні стосунки між двома сусідніми народами, які ніколи не воювали між собою.

Захід завершився невеличкою культурно-мистецькою програмою та дружнім прийняттям. На концерті виступили співачка Анна Ляхович, Ніколета Хортяні та юна школярка із Закарпаття Ванеса Стойка.