Закарпатський “губернатор” Олександр Ледида прокоментував перші 100 днів президента Віктора Януковича

Коментар голови Закарпатської облдержадміністрації Олександра Ледиди:
– Зазначу, що всі заяви Президента України – послідовні, а дії влади виконуються крок за кроком. Головний же підсумок 100 днів перебування Віктора Януковича на посаді керівника держави вбачаю у створенні професійної команди. Гарант Конституції України Віктор Янукович, виконавча влада під керівництвом Прем’єр-міністра Миколою Азарова та Верховна Рада з головою Володимиром Литвином – це сильна команда однодумців.

Вона чудово розуміє своє головне завдання: зробити українців заможними та щасливими. В основі всіх дій – програма «Україна для людей». Зрозуміло, що вона розрахована не на шість місяців і не на один рік. Виконувати програму передбачається послідовно упродовж десяти років. І, тільки побачивши результати роботи, можна буде давати реальну оцінку діям команди Януковича.

Відзначу, що вже найближчим часом Україну чекає реформування податкової та бюджетної сфер. Також під час традиційного послання Президента України до співвітчизників Віктор Янукович озвучив чіткі пріоритети в зовнішній політиці держави. В їхній основі, перш за все, закладено інтереси України та українців. Головні завдання команди у цьому напрямку сьогодні, на переконання Віктора Януковича – підняття рівня життя українців до європейського, максимальне сприяння євроінтеграції, розвиток партнерських стосунків із сусідніми державами. Окремо керівник держави наголосив на стратегічній співпраці з Росією та США, адже сьогодні такі потужні держави не можна ігнорувати.

Управління інформації та зв’язків із громадськістю облдержадміністрації