На Закарпатті міліція вилучає у водіїв “блатні” посвідчення

Державна автомобільна інспекція докладає максимум зусиль, аби усі учасники дорожнього руху мали рівні права. Тобто правоохоронці вживають необхідних заходів для недопущення використання окремими водіями різноманітних документів (карток, перепусток, візитівок керівників державних органів та органів виконавчої влади), які усупереч вимогам законодавства містять прохання щодо сприяння у безперешкодному пересуванні автомобільним транспортом по території України.
Варто наголосити, що сьогодні не існує жодного офіційного документа, який дає право водієві уникнути відповідальності за порушення правил дорожнього руху. А тому особи, які намагаються вплинути на інспекторів ДАІ за допомогою так званих «спецперепусток» і «ксив», притягатимуться до відповідальності на загальних підставах.

Роботу у цьому напрямі державтоінспекція проводить постійно. Так, з початку року працівники ДАІ краю вилучили вже 16 таких “документів”. Правоохоронці звертаються з проханням до водіїв: дотримуйтесь правил дорожнього руху і Закон буде на вашому боці!

ВЗГ ГУМВС України у Закарпатській області