На Верецькому перевалі у Карпатах пройдуть чемпіонат і Кубок України з гірських гонок

10 та 11 липня на кордоні двох областей Львівської та Закарпатської, на Верецькому перевалі, відбудеться І етап чемпіонату України з гірських гонок та ІІ етап кубку України з ралі “Львівський стандарт – 2010”. У змаганнях візьмуть участь спортивні екіпажі з усіх обласних центрів України. В автоперегонах з гірських гонок екіпажі змагатимуться в чотирьох залікових групах, які поділяються відповідно до потужності двигуна спортивного автомобіля.
Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Гірські гонки специфічний вид автомобільних змагань. Головною відмінною особливістю є характер траси – гірський серпантин довжиною 3-4 км, який пілот повинен подолати за найменший час. У порівнянні з ралі у пілота немає штурмана, і всю дистанцію він повинен запам`ятати сам і проїхати на максимальній швидкості.

У гірських гонках екіпаж складається з двох пілотів – водій і штурман. Водію екіпажу вже не потрібно запам’ятовувати трасу, так як до початку змагань екіпажі можуть ознайомитись з трасою згідно легенди, що надає організатор, і відповідно штурман під час змагання інформує пілота про всі повороти, трампліни та інше.

Змагання проходитимуть у мальовничих Карпатах і будуть генеральною репетицією перед проведенням 24-25 липня “8 Ралі Галіція 2010”. Урочисте відкриття чемпіонату України з гірських гонок та кубку України з ралі відбуватиметься 10 липня о 15:00 год., закриття 11 липня о 19:00 в м. Сколе на пл. Незалежності.