ФУТБОЛ. Чим закінчиться 17 липня матч між ФК “Закарпаття” і ФК “Олександрія”?

Старт нового сезону, мабуть, найкращий час розпочинати нові традиції. Так вирішили і в прес-службі ФК «Закарпаття»: уже з сьогоднішнього дня на офіційному клубному сайті започатковується нова рубрика — «спортпрогноз». За день до чергового ігрового дня відомі спортивні журналісти даватимуть свій прогноз результату матчу за участю ужгородського «Закарпаття».

Дебютний поєдинок сезону 2010/2011 команда Ігоря Гамули проведе вже завтра, 17 липня, в Олександрії проти однойменного ФК. І наш спортпрогноз розпочнемо саме з цього двобою.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ, головний редактор газети “Спорт тайм”:

“Олександрія” — “Закарпаття”: — 1:3

“Мабуть, погодяться зі мною колеги, що перший матч сезону спрогнозувати чи не найважче: ще не бачив у грі команди. А у нашому випадку зробити це тим паче складно — майбутній суперник ужгородців доволі непогано укомплектований, також задекларував амбітну ціль — вийти у прем”єр-лігу. Все ж, вважаю, команда Ігоря Гамула повинна продемонструвати свій клас, а голи Матвія Бобаля, Владислава Микуляка й Чарлеса Невуче схилять шальки терезів на нашу користь”.

Денис ФАЗЕКАШ, спортивний оглядач газети “Закарпатська правда”:

“Олександрія” — “Закарпаття”: — 0:2

“Вважаю, що стартовий двобій сезону для ужгородців буде надскладним випробуванням. Та попри це спрогнозую звитягу “Закарпаття”. Найперше через задекларовані плани на чемпіонат. Доля сумніву у мене, звісно, є — аж надто повільно, як засвідчили спаринги, наші “втягуються” у сезон. Однак сподіватимусь, що мої песимістичні припущення зайві, тож — 0:2″.

Віталій БІРОВЧАК, ведучий телепрограми “Час футболу” на каналі “Тиса-1”:

“Олександрія” — “Закарпаття” — 1:2

“Спрогнозую складний виїзд для підопічних Ігоря Гамули: сезон ужгородці розпочнуть вдома, як на мене, у колоритної команди. “Олександрія” — не той колектив, який дозволить супернику роззабиватися. Тим паче поставлю на гостей, у яких підібрався справді сильний склад. Скажімо, кращого футболіста на лівому фланзі, ніж наш Леандро, у першій лізі точно не знайдете! Вірю, що у найкращих барвах зарекомендують себе новачки. А нападник Матвій Бобиль узагалі повинен забити! Партнера по атаці підтримає і Чарлес Невуче”.

Інформаційний відділ ФК «Закарпаття»