У закарпатській Сваляві відбувся семінар для платників податків

У день професійного свята – Дня бухгалтера, 16 липня 2010р., в приміщенні Свалявської МДПІ відбувся семінар для суб‘єктів господарювання-юридичних та фізичних осіб Свалявського району на тему: “Актуальні питання оподаткування та подання податкової звітності. Новації в проекті Податкового кодексу”.Провели семінар фахівці Державної податкової адміністрації у Закарпатській області спільно з територіальним відділенням Асоціації платників податків України та Закарпатською філією ДП «ІВЦ ДПАУ».

Участь у семінарі взяли голова правління ТВ АППУ Марта Волощук, начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА  в області Єва Мойшевич, директор Закарпатської філії ДП «ІВЦ ДПАУ» Володимир Москаленко.

Відкрила семінар вступним словом начальник Свалявської МДПІ Ганна Лендєл, яка привітала присутніх бухгалтерів з професійним святом і вручила подяки ветеранам бухгалтерської справи і  бухгалтерам, які сьогодні успішно працюють у цій галузі. Подяки бухгалтерам вручили також  голова територіального відділення АППУ Марта Волощук  та директор Закарпатської філії ДП «ІВЦ ДПА України» Володимир Москаленко.

Робота бухгалтера вимагає щоденного підвищення  рівня знань не тільки податкового, а  й іншого законодавства. Тому, незважаючи на святковий день,  довелося ознайомитися з нововведеннями законодавства.

Доповідачі ознайомили платників податків зі змінами податкового законодавства, які набрали чинність з 1 січня 2010 року, та змінами, внесеними Законом України від 20.05.2010р. №2275, які набрали чинність з 1 липня 2010 року.   Зокрема, особливу увагу було приділено змінам у заповненні декларації з податку на додану вартість починаючи з декларації за червень 2010р.

Детально обговорювалися новації оподаткування, які закладені в проекті Податкового кодексу. Присутні ознайомилися з основними напрямами діяльності Асоціації платників податків України.

Виступаючі відповіли на запитання присутніх платників та надали індивідуальні консультації.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області