Закарпаття: Мукачево відвідали баскетболісти християнської асоціації VSm із США

Уперше в історії мукачівського баскетбольного клубу ветеранів «Імпульс» в гості на товариську зустріч приїхали баскетболісти зі студентсько-місіонерської християнської асоціації VSm із США.
Протягом всієї гри на майданчику йшла уперта та захоплююча боротьба. Американським баскетболістам вдавались результативні атаки з 3-очкової зони, швидкий розіграш м’яча у передовій зоні, шалена гра під кошиком “імпульсців”, відмінний дріблінг демонстрували Хемелтон Крис та Егорс Тайлер. Мукачівські ветерани відповідали молодим гравцям колективною грою, швидкими та результативними відривами та перевагою у рості. Перший та третій періоди були за мукачівськими ветеранами, другий та четвертий – на боці американських гостей. За 40 секунд до закінчення гри “імпульсці” були попереду на 7 очок, але кращий гравець гостей Витикар Зек двічі вразив кільце ветеранів із 3-очкової зони. А остання атака гостей за 3 секунди не увінчалась успіхом. Остаточний результат гри 85:84 на користь мукачівських ветеранів. У гостей кращим “снайпером” було визнано Раджио Джордана, у господарів кращим гравцем став Віктор Кваша, а “снайпером” – Сергій Фельбаба.

На урочистому підбитті підсумків товариської зустрічі тренер гостей Стен Скроген подякував ветеранам за теплий та радісний прийом, вручив на пам’ять команді м’яч із автографами команди, а кращим гравцям – медалі. У свою чергу ветерани подарували молодим американським баскетболістам клубні значки, вимпели, кращим гравцям – пам’ятні сувеніри про наше місто, а команді – кубок, грамоту та книги про історію українського баскетболу та олімпійський рух у нашій країні.

Ця товариська зустріч була остання в рамках підготовки команди до участі мукачівських ветеранів у Чемпіонаті Європи в Хорватії у м.Загребі, який стартував 20 липня. Побажаємо нашим ветеранам успіхів у цьому престижному європейському баскетбольному форумі.

Віталій Бібік, голова МБКВ “Імпульс”, “Спорт-тайм”