Закарпатський рейтинг «Лідер року-2010» назвав «Політиком року» Олександра Ледиду

Експерти закарпатського щорічного рейтингу «Лідер року» на засіданні, яке проходило у вівторок, 15 лютого визначилися з фіналістами. По кожній номінації було визначено п’ятірки кращих з кращих. На заключному засіданні Експертної Ради був названий переможець у номінації «Політик року 2010».

Серед претендентів на нагороду у фіналі із 15 номінантів залишилися :

В. Балога

В. Погорєлов

О. Ледида

В. Приходько

О. Солон тай

О. Адамчук

За підсумками голосування, перемогу у цій номінації здобув голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида.

Олександр Олександрович Ледида народився 28 вересня 1957 року в   с. Підгорб Ужгородського району Закарпатської області. За освітою  економіст – закінчив економічний факультет Ужгородського державного університету.

Трудову діяльність розпочинав на Ужгородському машинобудівному заводі. З 1980 до 1984 року працював на різних посадах на підприємствах: «Красноярськхімліс», «Південтранстехмонтаж», «Південзахідтрансбуд». З 1984 до 1989 року Олександр Ледида працює старшим економістом на Ужгородському фурнітурному заводі «Більшовик». Наступні два роки працює в кооперативі «Огоньок». З 1991 до 1998 року – директор приватного підприємства «Латекс».

На державній службі обіймав посади: у 1998-1999 рр. – заступник голови Ужгородської райдержадміністрації, 1999-2001 рр. – заступник голови Закарпатської облдержадміністрації.

2001-2002 рр. – голова Закарпатського регіонального відділення Спілки підприємців малих, середніх приватизованих підприємств України.

З 2002 до 2006 року – голова спостережної ради «Міжгірського лісокомбінату».

2006-2007 роки – народний депутат України.

З лютого 2004 року – голова Закарпатського обласного відділення Партії регіонів.

Нагадаємо, що щороку на звання «Лідер року» висуваються кращі підприємства краю, фінансові установи, туристичні фірми та готельні комплекси, навчальні, медичні, оздоровчі заклади, засоби масової інформації і, звісно ж, люди – ті, хто має серйозний вплив на громадсько-політичне життя області.

Списки учасників рейтингу формуються за результатами проведеного опитування та анкетування, а вже кращі «п’ятірки» та переможців визначають члени Експертної Ради, до якої входять представники ЗМІ області: Тетяна Вашаргелі, Світлана Ковбиця, Валентина Пастухова, Сергій Федака, Наталка Зотова, Михайло Носа, Лариса Подоляк, Віталій Мещеряков, Лариса Липкань, Олександр Коробко, Петро Поліха, Ганна Валюк, Людмила Орос, Леся Кулагіна, Олена Уманців, Володимир Павлюх, Наталка Петерварі, Сергій Гудак, Андрій Ганусич.

Церемонія нагородження запланована на 25 лютого у місті Ужгороді.

zakarpatpost.net