Депутати від БЮТ ночуватимуть у офісі “Батьківщини”

Про це журналістам сказав депутат від БЮТ Андрій Кожем’якін, який розповів, що близько 11.00 до офісу прийшли 4 співробітники СБУ, які представилися співробітниками департаменту контррозвідувального захисту економіки держави.
“Старший там був офіцер Горбенко, який повідомив, що у них є розпорядження від Генеральної прокуратури, яку підписав слідчий, який допитував Юлію Тимошенко, про те, щоб зробити виїмку і, можливо, якщо знадобиться, обшук приміщень партійного офісу з метою виїмки електронних носіїв і головного центрального сервера партії “Батьківщина”, – сказав Кожем’якін.

Однак, за словами депутата, співробітникам СБУ повідомили, що в будівлі знаходиться не тільки офіс партії “Батьківщина”, але й офіси парламентарів, і пояснили, що не можуть їх впустити, поки не з’ясують, чи можливі такі заходи без присутності депутатів від БЮТ.

У зв’язку з цим, за словами Кожем’якіна, представники партії оперативно виїхали в офіс на Турівську для того, щоб постійно перебувати у своїх кабінетах.

Крім цього, він припустив, що швидше за все слідчі прибули в офіс для виїмки сервера та обшуку в рамках кримінальних справ, які Генпрокуратура порушила проти Тимошенко.

Українські новини