Могильов наплутав із Віденською конвенцією і українськими правами

[Total: 0    Average: 0/5]

У Віденській конвенції не міститься вимоги зміни національного посвідчення водія для тих, хто подорожуватиме після 29 березня 2011 року. Офіційний переклад нової редакції Віденської конвенції російською мовою, яка вступає в дію після 29 березня 2011 року, розмістили на сайті одного з підрозділів ООН.
У новій редакції статті 43 Віденської конвенції зазначається, що “національні водійські посвідчення, видані до закінчення цього періоду (тобто до 29 березня 2011 року), визнаються протягом терміну їх дії”.

Зараз громадяни України виїжджають закордон за національним посвідченням водія, термін дії яких необмежений. Водночас, у новій редакції Віденської конвенції сказано лише, що до 29 березня 2011 року держави мають почати видавати права, в яких вказаний термін закінчення їх дії.

Раніше міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов заявив, що ті, хто виїжджатимуть закордон після 29 березня 2011 року, повинні мати права нового зразка, на яких має бути вказаний термін закінчення їх дії. Він стверджував, що ті хто бажають виїхати закордон після 29 березня 2011 року, повинні поміняти свої права.

“Українська правда”

Comments are closed.