Закарпатські міліціонери – найвправніші волейболісти області

Протягом двох днів в ужгородському спорткомплексі «Юність» тривала безкомпромісна боротьба між волейболістами за головний трофей краю. Тут зібралися лише переможці – вісім команд: три ужгородські, дві свалявські, «Освіта» (Ужгородський район), збірні Хустського та Великоберезнянського районів. Серед них була й команда Спортивного клубу міліції Закарпаття.

Першого дня до призової четвірки пробилися дві волейбольні команди з Ужгорода, а також Свалявського та Ужгородського районів. Було вирішено, що гру за третє місце не проводитимуть у зв’язку з тим, що одна з команд вирушила на змагання за межі області. А поєдинок за бронзові нагороди відбудеться 9 квітня в спорткомплексі «Юність», де проводитимуться шості юнацькі ігри Закарпаття з цього виду спорту.

Цієї неділі був зіграний головний фінальний матч. На волейбольний майданчик вийшли дві кращі команди: СК «Ужгородський», у складі якого відомі гравці: А.Куцмус, Г.Веритильник, А.Коберник, О.Харківський, А.Месевра, М.Іванко, М.Мельничук. Інший фіналіст – спортивний клуб міліції «Закарпаття» (Ужгород), за який виступають не менш знані майстри м’яча над сіткою: А.Даскалюк, Д.Бажан, Т.Булеца, О.Дергунов, В.Кравець, В.Юрченко, М.Вудмаска, О.Шимоня, В.Сичов та Д.Темнов.

Перша партія розпочалася без розвідки. Динамівці, заволодівши ініціативою, практично весь час були попереду. Кінцевий результат – 25:20 на користь міліцейської команди. Друга партія теж пройшла під диктовку Віталія Кравця й Андрія Даскалюка та їхніх друзів, які ще з більшим розривом взяли гору над своїми суперниками – 25:17. Склалося враження, що підопічні Віктора Мартина поступляться і у третій партії й на цьому завершиться протистояння між кращими волейбольними чоловічими командами краю.

Та не так сталося, як гадалося. Більш молоді й настирливі гравці з СК «Ужгородський» ще раз довели: вони теж не в тім’я биті. Третя партія стала окрасою всього поєдинку, подарувавши незабутні враження, і тримала у напрузі глядачів до останньої подачі. Рахунок став 25:18. Можливо, і не було б розгромного рахунку, якби динамівці не допустили помилок при подачах. Шість неточних подач – це багатенько для команди, гравці якої вважаються майстрами своєї справи. Остаточний результат – 25:15. Загальний – 2:2.

У п’ятій партії гравці СКМ «Закарпаття» з перших хвилин взяли гру у свої руки і не дали можливість навіть оговтатися своїм суперникам. І ось жадана перемога. Там треба було бути і все те бачити, повідомили газеті “НЕДІЛЯ” в ВЗГ УМВС України в Закарпатській області.

Команді СКМ «Закарпаття» голова обласної федерації волейболу Іван Зарева, представник управління у справах молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Плеханов та патріарх закарпатського волейболу, перший майстер спорту СРСР із цього виду спорту Іван Скрябін вручили кубок та грамоти.

Волейболістам СК «Ужгородський» теж був вручений кубок, правда, скромніший і грамоти за ІІ-е місце.

nedilya.at.ua

 

Comments are closed.