Закарпаття: Театральний “Птах” залетить на декілька днів На Хустщину

6–8 травня у селі Нижнє Селище Хустського району, Закарпатської області пройде V Міжнародний дитячий фестиваль театрального мистецтва “Птах”.
Кожен з нас шукає ключ від щастя. Всі ми хочемо поринути в світ, де наші бажання та сни стають дійсністю, де двері легко відчиняються, і ми маємо право вибору. Опинитись в кімнаті мрій, фантазій та творчості дуже легко – досить лише заглянути в невеличке село…

Вп’яте в селі Нижнє Селище впродовж трьох днів 6, 7 ,8 травня Ви зможете зазирнути у дитинство, злітати на вільних мистецьких крилах, скупатись в м’яких хмаринках та загорітись новими ідеями та проектами.

Програма фестивалю включає безліч цікавинок. Починаючи з 14.00 свою творчість представлятимуть дитячі театральні студії: “Чіга-Біга” с. Н. Селище, “Гора” м. І. Франківськ, продовжуватимуть презентувати театральне мистецтво з різних напрямків: експериментальний театр “Студія 22” м. Євпаторія, театр танцю “Леліо” м. Київ, літературно-музичний дует “Подорож” м. Чернігів та м. Рівне.

І найцікавіше, як для дітей, так і для всіх “кому за шістнадцять”: відкриті майстер-класи з традиційних танців, під живий супровід “Гудаків” Закарпаття, Угорщини, Румунії та вільного танцю від викладача Академії мистецтв при Печерській лаврі (Київ), з основ циркової майстерності (Гамбург, Німеччина), майстерні по лозоплетінню, роботі з глиною, виготовленню ляльок-мотанок, прикрас з пластику та металу, а також розважальна програма з інтерактивними іграми, вогняним шоу, показом короткометражних фільмів та вечірками під відкритим небом з найкращими DJ-ми України.

Під час проведення фестивалю працюватиме акція “Діти-дітям” по збору коштів для дітей хворих на цукровий діабет, в рамках програми благодійного фонду “Серце до серця”, на якій буде відкрита виставка-продаж виробів виготовлених гуртківцями Хустського районного центру позашкільної роботи. І ще багато іншого пір’ячка.

Якщо Ваше серце готове відшуковувати нові двері, відкривати нові замки та вірити в найпотаємніше – не втрачайте можливість потримати цей “ключ Птахів” у своїх руках і злетіти до блакиті небес.

zakarpatpost.net