Закарпаття: Проблем на кордонах у святкові дні не виникатиме?

У цьому митники та прикордонники запевнили керівника області Олександра Ледиду. У четвер, 21 квітня, в обласній адміністрації радились, як уникнути черг на кордонах у передсвяткові дні.

Олександр Ледида звернувся до присутніх з проханням максимально спростити умови в’їзду в Україну та забезпечити злагоджену роботу митної і прикордонної служб. Адже у передвеликодні дні на Батьківщину традиційно повертаються тисячі заробітчан, зокрема, і закарпатці. Наразі певні труднощі виникають на КПП «Вилок» та КПП «Дяково» Виноградівського району. Як відзначив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко, вже були звернення громадян стосовно проблеми затримки перетину кордону саме на в’їзді до Закарпатської області – утворювалися черги автомобілів.

Костянтин Безпалько, начальник Мукачівського прикордонного загону, пояснив:
– Основна проблема виникає з порядком оформлення транспортних засобів, які слідують через кордон. Фактично там існує реверсний рух, тому виникає певна проблематика стосовно ритмічності пропускних операцій. Крім того, представники угорської поліції проводять на смугах руху посилений контроль.

– Динаміка переміщення у передсвяткові дні дійсно збільшується. Але ми приймаємо необхідні заходи для недопущення проблем з перетином кордону. У разі необхідності готові посилювати особовий склад, – запевнив начальник Чопської митниці Дмитро Поліщук.

– Прошу Вас на ці 2-3 дні мобілізувати сили, щоб забезпечити безперешкодний перетин кордону. Навіть якщо виникатимуть черги, поставтеся до людей з розумінням і, у разі необхідності, поясніть ситуацію, – звернувся до працівників кордону Олександр Ледида.

Прес-центр ОДА