На Закарпаття приїде християнський книжковий магазин на колесах

18 липня 2011 стартує проект Асоціації християнських видавців України (АХВУ) «Bus for life». Автобус фінської християнської місії «Оperation Мobilization», обладнаний під книжковий магазин, проїде по містах і селах Чернівецької та Закарпатської областей.

“Наше завдання – привезти християнські книги в ті населені пункти, де мало християнських магазинів, де в церквах немає навіть книжкових розкладок, щоби відповісти на потребу місцевих християн у хороших книгах”, – зазначає Олена Цертій, виконавчий директор АХВУ.

Книжковий магазин на колесах відвідає церкви різних конфесій, які вже дали свою згоду і чекають на “Bus for life” у своїх містах. Як підкреслює Олена Цертій, міжконфесійний діалог є одним із завдань Асоціації християнських видавців України, щоби краще розуміти потреби читачів, що належать до різних християнських Церков.

Книги для мобільного магазину надали 12 християнських видавництв України, які є членами АХВУ, і зараз проект “Bus for life” має в своєму розпорядженні значний асортимент християнських книг російською та українською мовою, підкреслюють організатори туру.

ДОВІДКА:

Асоціація християнських видавців України створена в січні 2008 року з метою об’єднання зусиль для розвитку видання християнської літератури в Україні, сприяння розвитку цивілізованого ринку продажів християнської літератури. АХВУ є учасником та ініціатором багатьох заходів, спрямованих на популяризацію християнської літератури, проведення навчальних семінарів з питань видавничої діяльності, маркетингу та фінансів, проведення зустрічей з представниками зарубіжних видавництв і асоціацій. На сьогоднішній день Асоціація об’єднує 12 християнських видавництв з різних регіонів України.

zakarpattya.net.ua