Закарпатець лікує рак трав’яними відварами

Людина може бути “господарем” понад двох тисяч паразитів. Вони пригнічують імунну систему, провокують недуги. Аби не заразитися, слід добре мити руки, овочі, фрукти 57-річний Іван Федак із села Тарнівці Ужгородського району на Закарпатті готує з лікарських трав мазі, настої, відвари. Ними лікує рак.

— Цього навчила мене покійна бабка Ніна, — каже Іван Іванович. — Вона мала екстрасенсорні здібності. Крім того, я багато читав, вивчав літературу.

За рослинами Іван Федак їздить у гори. Деякі вирощує вдома на городі.

— При раку шийки матки використовую від п’яти до семи різновидів трав. Серед них аїр лікувальний, омела. Із деяких беру тільки листя, з інших — коріння. Відварюю 15 хвилин, настій проціджую, фільтрую. Коли відвар очищений — додаю харчовий желатин. Суміш гусне й перетворюється на мазь. Хворим рекомендую приймати вагінально у вигляді тампонів. Під час контакту з пухлиною складові  цих трав руйнують ракові клітини.

Каже, найбільше користі в ліках дає зілля, яке йому привозять з Угорщини.

— Не можу назви сказати. Ця трава лікує також рани, які не загоюються, ерозію матки, — показує сухе листя. – Чим вища стадія раку, тим більше рослин треба задіювати й довше лікувати. Рак виліковую від двох до трьох місяців.

На прийом до травника приходить 56-річна Ірина Біровчак із села Кам’яниця Ужгородського району. Жінка закінчила курс лікування.

— Торік у вересні після чергового медогляду гінеколог направила мене в онкодиспансер, — говорить Біровчак. – За два тижні сказали діагноз: рак шийки матки першої стадії. Лікар наполягала на операції. Потім порадила пройти лазерне опромінювання. Після першого курсу ніби пішло на поправку. Але за якийсь час треба було повторно опромінитися. На другий курс я не пішла, бо знайома привела до травника. У мазь із трав він умочав жіночі тампони, які я тримала потім у холодильнику. Від хімічних медикаментів на цей час відмовилася. Щодня протягом двох місяців приймала вагінально по одному тампону.

Ірина Біровчак також двічі на день пила спиртову настоянку з живих раків. Вона зміцнює імунну систему. За два місяці здала аналізи в онкологічному диспансері. Лікар здивувалася, що пухлини немає.

zakarpattya.net.ua
 

 

Сніжана РУСИН