Ужгород: Завтра в підвалах Совиного гнізда розкажуть про Прийом Ужгородського Миколайчика

Завтра, у четвер, 15 грудня, о 12-ій годині в підвалах старовинної будівлі по вулиці Ракоці, відомої як Совине гніздо або Амбар та Винний льох, відбудеться прес-конференція, під час якої розкажуть про Прийом Ужгородського Миколайчика, який Посланець святого Миколая в Ужгороді влаштовує в цьому місці 20 грудня.
Представники ініціативної групи повідомлять про те, які цілі має захід. Організатори нагадують, що окрім головного призначення – здійснення проекту на користь міста і його мешканців, свято, яке організовує за допомоги своїх Помічників та всіх небайдужих людей Ужгородський Миколайчик, має намір відродити традицію благочинних прийомів, котрі б гуртували громаду для виконання спільної мети. Також буде повідомлено, в якому форматі відбуватиметься Прийом, про деталі дійства, яке буде справжнім святом, та хто братиме участь.

Також під час прес-конференції розкриють інтригу проекту – розкажуть про лоти, які будуть представлені на Аукціоні Миколайчика. Вже відомо, що Аукціон, який відбудеться у рамках Прийому, вирізнятиметься з-поміж подібних акцій тим, що на ньому продаватимуться винятково лоти, які не можна придбати за гроші.

Що саме – можна буде дізнатися на прес-конференції, де й озвучать головну мету заходу – який саме проект буде здійснено за результатами Прийому.