Військові комісари Закарпаття скликають прес-конференцію в Ужгороді

[Total: 0    Average: 0/5]

Військовий комісар Закарпатського облвійськкомісаріату полковник Іван Петрович Васильцюн, заступник військового комісара з виховної роботи Закарпатського обласного військового комісаріату підполковник Петро Михайлович Марко та начальник 159 Територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом полковник Євген Сергійович Коваленко у понеділок, 5 березня, в прес-центрі газети «НЕДІЛЯ» проведуть прес-конференцію для мас-медійників краю.

Основні питання для висвітлення:

1. Збройні сили України та сучасному етапі. Діяльність керівництва держави, Міністерства оборони України щодо зміцнення обороноздатності держави, соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

2. Весняний призов. Організація весняного 2012 року призову громадян на строкову військову службу. Завдання військових комісаріатів області щодо підготовки та проведення призову.

3. Військова служба за контрактом у Збройних силах України на сучасному етапі. Порядок призову на контрактну службу, завдання та її особливості у Закарпатській області. Гарантії соціального захисту громадян призваних на контрактну службу.

Початок прес-конференції о 14 годині.

Адреса прес-центру: м. Ужгород, площа Корятовича, 2 , офіс 6

zakarpatpost.net

 

Loading...

Comments are closed.