У Мукачеві вже 2 дні до річки масово зливають стічні води

[Total: 0    Average: 0/5]

У вівторок, Державна екологічна інспекція області отримала повідомлення Мукачівського міжрайонного управління водного господарства про скид стічних вод, що здійснюється у результаті пориву каналізаційного колектору ММКП «Мукачівводоканал» Мукачева.

Виїхавши на місце подій, інспектори встановили, що несанкціонований скид забруднених зворотних вод до річки Латориця здійснюється із первинного відстійника міських каналізаційних очисних споруд.

Причиною скиду є проведення ремонтних робіт на вторинному відстійнику №4 КОС. Скид здійснювався із 14:00 12 березня. Станом на 17:30 13 березня до річки Латориця скинули близько 2,5 тисяч м куб стічних вод.

Ремонтні роботи запланували закінчити 15 березня. Начальника КОС притягнули до адміністративної відповідальності по ст. 59-1 КУпАП. Відібрали проби стічної води та поверхневої води річки. Після припинення скиду та встановлення загального об’єму скинутих недостатньо очищених вод проведуть нарахування збитків, завданих навколишньому природному середовищу, – повідомили в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

zaholovok.com.ua

 

Comments are closed.