В результаті “лікування” доктора Пі померли шість осіб

Судово-психіатрична експертиза визнала Слюсарчука осудним.

В результаті лікарської діяльності” Андрія Слюсарчука, відомого як доктор Пі, померло 6 людей. Про це повідомив начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник в інтерв’ю “Комсомольській правді в Україні”.

На питання чи багато людей померло після лікування Слюсарчука, глава ГСУ МВС відповів: “нам вдалося встановити шість людей”. “Всього ж у справі проходять десять епізодів незаконної лікувальної практики”, – додав Фаринник.

За його словами, лікарі запрошували Слюсарчука, як світило української медицини, проконсультувати або провести операцію безнадійно хворим пацієнтам. “Але це не виправдовує те, що він брав у руки скальпель і давав рекомендації медичного характеру, не маючи спеціальної освіти. Лікарі не мали права і близько допускати його до хворого без відповідних допусків, не кажучи вже про хірургічны втручання”, – сказав глава ГСУ МВС.

Фаринник також заявив, що доктора Пі визнали осудним. “Судово-психіатрична експертиза визнала його осудним, а отже, його будуть судити”, – сказав він.

Нагадаємо, Слюсарчук був арештований в кінці 2011 року. Зараз псевдодоктору пред’явлено звинувачення за чотирма статтями КК: шахрайство, заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть шляхом особливого мучення, незаконна лікарська діяльність і використання підроблених документів. Йому загрожує до 10 років в’язниці.

tsn.ua