Русин на Вінниччині вивільнить 50% посад, але не для закарпатців

Найближчим часом на Вінниччині відбудеться ротація керівників районних та міських відділів міліції.

Про це на прес-конференції повідомив начальник УМВС у Вінницькій області генерал-майор міліції Віктор Русин

– Я звернувся із клопотанням до міністерства – замінити близько 50% керівників районних та міських відділів УМВС, дехто вже сам написав рапорти про намір піти на заслужений відпочинок. Я не прихильник того, що керівник міліції 5 років працює в одному районі, це його дещо розслаблює, він уже не бачить недоліків, які є в роботі, заводить дружні стосунки, в тому числі й з представниками бізнесу, – пояснив причини ротацій Віктор Русин.

Водночас він запевнив, що не збирається працевлаштовувати на Вінниччині людей із команди, що працювала з ним на Закарпатті. Нагадаємо, тамтешню міліцію Віктор Русин очолював перед призначенням у Вінницьку область.

–  Немає команди Русина чи команди Ноніка – ніхто з людей, які йшли на службу в міліцію, не присягав ні Ноніку, ні Русину, усі присягали народу України. Жодного начальника із Закарпаття у Вінницькій області не буде. Більше того, я вважаю, що керівниками міліцейських підрозділів в регіоні мають бути люди, які виросли у цій області та знають її особливості, – сказав Віктор Русин.

Він також пообіцяв, що не претендуватиме на вінницьке житло.

– Я працював і в Києві, і в Харкові, і в інших містах України, але ніде не отримував житла і не збираюся цього робити. Мені вистачає того, що маю на Закарпатті. У Вінниці, скоріш за все, буду наймати будинок. Родину теж поки перевозити до Вінниці не буду, на Закарпатті мої діти ходять до школи, яку ми не хочемо змінювати, – сказав Віктор Русин.

ВінницяОК