Внаслідок вибуху газу постраждала 18-річна закарпатка

Аби запобігти новим вибухам правоохоронці у мінімальні строки обійшли всіх жителів району з попередженням не користуватися відкритим вогнем та світлом.

Ранкової пори в чергову частину Виноградівського райвідділу міліції надійшло повідомлення про надзвичайну пригоду, що трапилася в місті—вибух газу. За вказаною адресою—на невеличку вулицю Павлова, де розташовані приватні будинки, негайно виїхали правоохоронці на чолі з начальником райвідділу Яношем Дорчинцем.

Як з’ясували правоохоронці, в будинку на момент вибуху перебувала 18-річна потерпіла—студентка місцевого коледжу. Зранку дівчина спробувала запалити в спальній кімнаті ароматизовану свічку: запалила сірник, й раптом стався потужний вибух, від чого в кімнаті посипалася штукатурка та загорілися штори!

Дівчині вибухом обпекло обличчя та кисті рук, її доправили каретою «швидкої» до лікарні. Стан потерпілої задовільний, її життю вже нічого не загрожує.

Прибувши на місце пригоди, міліціонери перекрили рух на вулиці, обійшли довколишні будинки з проханням до жителів не вмикати газові плити, світло і нічого не запалювати, адже була загроза нових вибухів.

Невдовзі працівники газової служби виявили витік газу біля будинку, де стався вибух. Як з’ясувалося, газ просочувався через іржаву трубу…

Як повідомляє начальник райвідділу Янош Дорчинець, за даним фактом розпочато кримінальне провадження, попередня кваліфікація—ст.367 ч.1 Кримінального кодексу України (Службова недбалість). Винних встановить слідство. Загрожує ж їм за халатне ставлення до своїх службових обов’язків штраф на суму до 2550 гривень, виправні роботи на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.

Джерело: УМВС України у Закарпатській області