До Ужгорода з’їхалися провідні кардіохірурги України та Польщі

У четвер, 23 травня, відбулось урочисте відкриття міжнародного медичного форуму.

«Актуальні питання серцево-судинної хірургії» – основна тема конгресу, присвяченому сторіччю з дня народження академіка Миколи Амосова. До Закарпаття на два дні з’їхалися лікарі, щоб під час пленарних засідань обмінятися досвідом та новими напрацюванням у кардіохірургії.

Те, що для проведення конгресу обрано саме Закарпаття – не випадковість. За словами президента Асоціації серцево-судинних хірургів України Геннадія Книшова, сьогодні в області – один з найпотужніший центрів кардіології, тут успішно проводять надскладні операції на серці.

– На жаль, більше 60% смертності населення – саме від серцево-судинних захворювань. Тому розвиток цієї галузі медицини – одне із основних завдань, що сьогодні стоїть перед нами. Маємо в планах відкриття двох центрів-філіалів у Мукачеві та Хусті, де б закарпатці могли лікуватися від серцевих недуг, – розповів Олександр Ледида. – Дуже приємно та почесно, що такий потужний захід відбувається саме на території нашої області. Переконаний, що робота учасників буде цікавою та плідною.

V конгрес серцево-судинних хірургів України та Польщі продовжить роботу завтра.

Джерело: Прес-центр Закарпатської ОДА