30 вересня площа Театральна стане Бібліотечною

Тут проходитиме виїзна рекламна акція “Бібліотеки міста – ужгородцям!”

Вперше за п’ятнадцять років відзначення у нашій державі Всеукраїнського дня бібліотек книгозбірні Ужгорода вийдуть на площу, щоб продемонструвати нові можливості, а також діапазон своїх послуг, де поєднуються традиційні форми роботи з використанням новітніх комп’ютерних технологій.

Адже сучасна бібліотека – це територія спілкування не тільки з книгою, але й між людьми, місце не лише пошуку інформації, але й особистісного розвитку та естетичного задоволення.

У рамках акції відбудуться стендові презентації бібліотек-учасниць, флеш-моб “Читаюча людина – багата країна”, презентація буклету “Карта бібліотек міста Ужгорода: обери свою книгозбірню!”, вітання казкових героїв “Сьогодні іменини бібліотечної родини”, лялькова вистава “Книжкова лікарня”, музичне вітання від Ужгородського коледжу культури та мистецтв, привітання та нагородження працівників бібліотек міста від владних структур та представників громадськості.

Присутні на площі зможуть безкоштовно одержати квиток читача обраної для себе бібліотеки, серед яких

Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка,

Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва, та її філії,

Ужгородська центральна міська бібліотека

бібліотека-філія № 2 (вул. 8 Березня, 19)

бібліотека-філія № 4 (вул. Доманинська, 263)

бібліотека-філія № 5 (вул. Дєндєші, 60)

бібліотека-філія № 6 (вул. Гагаріна, 98),

Ужгородська центральна міська бібліотека для дітей,

Бібліотека Ужгородського коледжу культури і мистецтв,

Медична бібліотека обласного медичного інформаційно-аналітичного центру,

Наукова бібліотека Ужгородського національного університету.

Організаторами свята на площі є управління культури облдержадміністрації, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородського міськвиконкому, Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка, громадська організація “Асоціація бібліотекарів Закарпаття”.

До участі у святкуванні організатори запрошують всіх ужгородців – і тих, хто давно відкрив для себе світ книги, і тих, для кого це відкриття попереду.

Comments are closed.