Ужгородців запрошують до створення путівника нетиповими місцями Ужгорода

[Total: 0    Average: 0/5]

28 вересня ужгородці зможуть «загубитися» у власному місті й за власними маршрутами створити путівник. В цьому полягає ідея неформального проекту, який реалізує студентка факультету туризму та міжнародних комунікацій УжНУ Марія Транчич у рамках програми «Майстерня громадської активності».

Квест-путівник “Но, і ДЕ я?» після створення буде доступний в мережі для кожного, а наразі до організації запрошують усіх охочих.

«Путівник має бути нестандартними місцями Ужгорода, без назв вулиць, номерів і чітких напрямків. Його мета – привести туриста у місця, які відомі лише ужгородцям, які не знайдеш у звичайних путівниках. «Но, і де я?» полягає у тому, щоб загубитися у власному місті», – пояснює Марія Транчич.

Основою створення путівника стане гра або квест. Маршрути прокладатимуть самі учасники, найімовірніше, що це буде три команди по шестеро осіб в кожній, а також модератор, який буде їх підтримувати і направляти під час мандрівки. Точне місце й початок події організатори повідомлять згодом. Охочих долучитися до створення нестандартного путівника просять слідкувати за оновленнями у групі http://vk.com/club58008925.

Наталія Каралкіна

Comments are closed.