У Синевирі сталася пожежа

Пожежа з кафе ледь не перекинулась на сусідній магазин.

7 травня о 16:25 до пожежно-рятувального підрозділу Міжгірського району надійшло повідомлення про пожежу в с. Синевир. Сповістили рятувальників про загорання в сільському кафе місцеві мешканці.

На місце пожежі відразу ж було направлено чергові відділення Державних пожежно-рятувальних постів с. Колочава та Синевир та 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я. На час прибуття пожежників-рятувальників, вогонь вже встиг взяти у полон дах будівлі та загрожував перекинутися на прибудований до кафе магазин. Але рятувальники швидко та злагоджено локалізували стихію, тим самим врятувавши будівлю магазину від знищення вогнем.

О 17:50 пожежу було локалізовано, а о 18:40 повністю ліквідовано. В результаті пожежі знищено покрівлю кафе та перекриття на площі 65 кв. м. Окрім цього було закопчено стіни та пошкоджено наявне там майно. Орієнтовна сума збитків становить 300 тис гривень.

Що стало причиною пожежі та детальні обставини справи з’ясовують правоохоронці. Загиблих та травмованих внаслідок пожежі не було.

У ДСНС України у Закарпатській області