Міліціонери викрили наркоторговців і заборонений бізнес

На Мукачівщині оперативники обласного відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків затримали двох наркоторговцівматамфетаміном. А в приміщенні на вул.Чайковського в самому Мукачеві виявили підпільний зал з гральними автоматами.

Інформація про торговців наркотичними речовинами до оперативників служби боротьби з незаконним обігом наркотиків надходила вже кілька місяців поспіль. За словами начальника ВБНОН УМВС України в Закарпатській області полковника міліції Валерія Шнуренка, ще наприкінці минулого року правоохоронці задокументували декілька фактів збутунаркотика метамфетамін.

А днями оперативники на чолі з начальником відділу спіймали усмт.Кольчино Мукачівського району двох торговців метамфетаміном. Один з них – 67–літній лікар-стоматолог сільської амбулаторії, громадянин Російської Федерації, який тимчасово проживає на території України. Його 32-річний спільник – раніше судимий мешканець м.Мукачева, який нещодавно був засуджений за розбійний напад з відстрочкою виконання вироку.

Як з′ясувалося, лікар-стоматолог продавав наркотичні засоби безпосередньо у своєму службовому кабінеті. Саме службове приміщення медик разом із своїми друзяками використовував як наркопритон – для вживання наркотиків.

Працівники міліції встановили й канал постачання наркотиків. Цим займався ще один мукачівець.

Під час документування даного кримінального правопорушення працівники міліції вийшли на заклад, де часто збували наркотики.

Окрім того, працівники ВБНОНу викрили й підпільний зал з 14 гральними автоматами. Приміщення розташовувалось на першому поверсі у дворі спільного користування одного з мукачівських будинків неподалік ринку. Звичайна квартира була переоснащена під два зали, де знаходились «однорукі бандити». Вікна на приміщені були заґратовані, на вході – броньовані, завжди зачинені двері. Лише «свої» знали, як можна сюди зайти.

Однак вся ця конспірація не врятувала від уваги правоохоронців. Як розповідають оперативники, раніше там збувались наркотики, а тепер з′явились ще й ігрові автомати. Щоправда, останнім часом підпільна ігротека діяла з перебоями, зважаючи на політику держави щодо заборони грального бізнесу.

На момент обшуку у приміщенні ігротеки перебували дві жінки-адміністраторки. Саме вони надавали гральні послуги клієнтам і впускали їх до приміщення по дзвінках. Крім того, четверо осіб, двоє з яких перебувають на обліках як наркомани, сиділи за грою на гральних апаратах.

Під час затримання зловмисників бійцями спецпідрозділу міліції, двоє відвідувачів намагались втекти через маленьку кватирку. Всі четверо гравців – мешканці Мукачева, раніше притягувались до кримінальної відповідальності.

Також в приміщенні, де працювали апарати, під час обшуку правоохоронці натрапили на згорток із маковою соломкою вагою 15 грамів.

Відомості про події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За наркотики мукачівцям загрожує до 10 років позбавлення волі. Щодо організації грального бізнесу, то винні понесуть кримінальну відповідальність за ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (Заняття гральним бізнесом), яка передбачає сплату штрафу від 170000 до 850000 гривен з конфіскацією грального обладнання.

Усі апарати працівники міліції вилучили.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС