«Закарпатські ведмеді» стали переможцями Кубку західної України

[Total: 0    Average: 0/5]

0000Змагання відбулися цими вихідними

13-14 червня у льодовому палаці м.Калуш відбувся Кубок західної України по хокею з шайбою нальоду, на який були запрошені команди Чернівців, Калуша, Ужгорода, Львова, Луцька та Новояворівська. Закарпаття представляла ужгородська команда «Закарпатські ведмеді» (капітан Сергій Ковач, тренер Андрій Максимович).

Вже у першій грі наші хокеїсти впевнено перемогли господарів арени з 10:2. Перший тайм зіграли внічию 1:1, другий 2:1, третій приніс неймовірний результат для закарпатців 10:2. Команді «Закарпатські ведмеді», єдиній з-поміж, інших випало згідно із жеребкуванням грати дві гри поспіль. Виклавшись на повну у грі з Калушем, закарпатці поступилися команді Львова 5:3.

За результатами першого дня турніру всі команди мали однакову кількість очків і рівні шанси на перемогу. Наступний день наша команда «Закарпатські ведмеді» розпочала у боротьбі з командою Чернівців, не давши їм жодного шансу на перемогу, і виграла з рахунком 5:2. За результатами ігор «Закарпатські ведмеді» стали переможцями Кубку Західної України по хокею з шайбою на льоду. Друге місце посіла команда Калуша, третє – м.Чернівці. Поїздка за кубком стала можливою завдяки капітану команди «Закарпатські ведмеді» Сергію Ковачу.

До речі, два роки на цій ж льодовій арені у Калуші наші славні «Закарпатські ведмеді» також вибороли перше місце на Кубку України другого дивізіону по хокею з шайбою на льоду.

За повідомленням Ужгородського прес-клубу

Comments are closed.