Геращенко: Путін хоче, щоб йому вибачили «Боїнг» та подарували Крим  

[Total: 0    Average: 0/5]

Президент Росії Володимир Путін хоче, щоб міжнародне суспільство вибачило йому збитий “Боїнг” та анексію Криму.
Про це заявив народний депутат фракції “Народний фронт” Антон Геращенко в ефірі телеканалу “112”.

“На сьогодні Путін хоче двох речей. По-перше, щоб світове співтовариство вибачило йому “Боїнг”, і за це він готовий платити мільярди доларів сім’ям загиблих. По-друге, він хоче повернути нам Донбас, але за умови, що держава Україна назавжди відмовиться від Криму, втратить його”, – повідомив депутат.

“Ці умови є неприйнятними, тому сьогодні ситуація є такою: ні миру, ні війни”, – додав нардеп.

За його словами, численні заяви про те, нібито українська дипломатія нічого не зробила, є некоректними. “Дипломатія – це предмет домовленості двох сторін, а не однієї. І якщо Україна хоче, щоб увесь світ нас захищав, треба запитати в світу, чи хоче він нас захищати. Чи хоче світ захищати Україну?” – зазначив Геращенко.

“Міжнародна політика – це дуже цинічна річ. Там цінується сила економічна, збройна та внутрішня сила країни. В нас немає економічної сили, збройна сила лише починає відновлюватись після того, як протягом 24 років її розграбовували, а щодо внутрішньої згуртованості й сили народу – на жаль, події у Верховній Раді засвідчили, що є багато політичних сил, які діють за принципом: “Чим гірше – тим краще”, – підсумував Геращенко.

http://gazeta.ua

Comments are closed.