На Закарпатті немає підстав для оголошення епідемії грипу

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Маркович під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, посилаючись на інформацію головного управління Держасанепідемслужби у Закарпатській області.
За його словами, перевищення порогових епідеміологічних рівнів захворюваності на території області спостерігається починаючи з 18 січня. Зокрема, за 4 тижні поточного року кількість хворих становить 76,6 на 10 тис. населення, що перевищує епідемічний поріг на 126 відсотків.

Найбільша кількість хворих на грип та ГРВІ в місті Ужгороді, а також в Ужгородському, Тячівському, Великоберезнянському та Виноградівському районах.

Нині призупинено навчальний та виховний процес у 976 загальноосвітніх навчальних закладах та садочках області. Карантин оголошено в містах Ужгород і Мукачево, а також в Перечинському, В.Березнянському, Ужгородському, Воловецькому, Мукачівському, Берегівському, Іршавському, Виноградівському, Хустському, Міжгірському, Тячівському та Рахівському районах.
http://www.carpathia.gov.ua