Прикордонники затримували порушників із погонею та пострілами

Прикордонникам України та Словаччини вдалося затримати порушників, які намагалися незаконним шляхом перетнути державний кордон.

Прикордонники Чопського загону отримали оперативну інформацію від словацьких колег, про те що вони виявили в камери спостереження двох невідомих осіб, які зі Словаччини йдуть в Україну. Прикордонні наряди з обох сторін кордону відразу вибули на місце можливого порушення та з метою затримання невідомих осіб. Для їх пошуку було залучено службову собаку, яка взяла слід й вказала напрямок руху правопорушників.

Помітивши переслідування, порушники вдалися до втечі по гірських схилах. На вимогу зупинитися особи не реагували, тому прикордонники вимушені були зробили попереджувальні постріли вгору з травматичного пістолета. Та втікачі лише пришвидшили біг. Зрештою порушників вдалося наздогнати. Під час затримання зловмисники чинили опір. Втікачами виявилися мешканці сіл Великоберезнянського району Закарпатської області. Документів при собі не мали, адже під час втечі повикидали їх у лісі.

Відносно порушників прикордонники склали протокол по ст. 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) та ст. 185-10 (Злісна непокора) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Подальшу їх долю буде вирішувати суд.

Джерело: ДПСУ