В Ужгороді молдовська делегація відкрила перший міні-пам’ятник винограду

[Total: 0    Average: 0/5]

Сьогодні в Ужгороді встановили чергову міні-скульптуру, яка стала вже 26-ою у місті. Бронзове гроно винограду “підвісили” на Київській набережній подалік від скульптури бравого солдата Швейка.

Цікаво, що відкривали скульптуру не представники місцевої еліти, а офіційна делегація з Молдови. Оскільки у місцевих магазинах молдавських вин не менше, ніж закарпатських, дружня країна вирішила зміцнити зовнішньоекономічні стосунки ще й культурницькими. Відомо також, що у середині бронзового грона залито вино “Букет Молдавії”, яке з часом не втрачає своїх цінних якостей, а, навпаки, тільки збагачує свій аромат.

Скульптор Михайло Колодко обіцяв за 20 років розрізати бронзове гроно, щоб перевірити, наскільки слова молдовських виноробів відповідають дійсності.

Тим часом представники делегації з Молдови вже розробялють новий туристично-економічний шлях, який з’єднає Закарпаття через Чернівці з найрозвинутішими виноградарськими молдовськими регіонами. Консультуються тамтешні фахівці з місцевими закарпатськими винахідниками, які без проблем проклали підземний словацько-український тунель, легко заробивши на ньому мільйони.

zaholovok.com.ua

Comments are closed.