7-8 травня скуштувати закарпатський бограч-гуляш та випити вина зможуть усі охочі

Берегівщина та Виноградівщина запрошують на фестивалі.

У неділю, 8 травня у селі Косонь відбудеться Міжнародний фестиваль бограчу. Чемпіонат з приготування гуляшу збере з два десятка кращих кулінарів краю та закордону.

Учасники фестивалю в стилізованих національних костюмах готуватимуть страву на відкритому вогні і змагатимуться за звання кращих кулінарів та грошові винагороди. Відтак, після оголошення результатів, конкурсанти пригощатимуть національною стравою гостей фестивалю.

 

 

 

 

 

На відвідувачів чекають і виступи народних танцювальних та вокальних колективів, майстер класи умільців – ткацтво, різьба по дереву, гончарство, а також ярмарок традиційних виробів, конкурси, розіграші та концерт гурту The Hardkiss.

Після двох років перерви у Виноградові відбудеться традиційний винний фестиваль «Угочанська лоза», який пропагує здобутки виноградарів району. У програмі свята, яке відбудеться 8 травня у парку Перені – виставка, продаж та дегустація вин.

Крім того, на гостей чекає конкурс на кращу винарню регіону, райони представлять тут «сільські двори». Протягом фестивального дня в парку функціонуватиме містечко майстрів декоративно-вжиткового мистецтва, представлять роботи з вишивки, різьблення по дереву, гончарство тощо.

У програмі фесту також концерт та театральні виступи, дегустація кращих національних страв, повідомили газеті «НЕДІЛЯ» у прес-службі Закарпатської ОДА.

Фото: Ігор Меліка

http://nedilya.net