Мукачево готується до змагань Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX

[Total: 0    Average: 0/5]

Раніше організатори велозмагань Артем Топчанюк та Денис Соболь анонсували найбільшу велоподію року Закарпаття, що пройде 17-18 вересня 20016 року в Мукачево.

Так 17 вересня з 10:00 у парку “Перемога”-Набережна пройдуть “Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX” (для дітей) та “Мукачево Ровер Фест”.

Кожна дитина з 2 до 13 років отримує диплом учасника, а перші три місця у кожній віковій категорії нагороджуються медалями та цінними подарунками.

У програмі заходу:

– вело змагання серед дітей та молоді;

– велоконкурси та вікторини;

– майстер-класи та показові виступи спортсменів;

– веломайстерня;

– велошкола;

– велозаїзд;

– велокіно та веловечірка;

– нічний велоквест;

– велоярмарка та інше…

18 вересня відбудуться масштабна кільцева велогонка містом для  дорослих аматорів та професійних велогонщиків, яка може стати однією зі спортивних візитівок Закарпаття! Старт в центрі міста, біля Ратуші. Реєстрація з 9.00 год.

Загальний призовий фонд складає 50 000, які будуть розподілені між найкращими учасниками велозмагань.

Попередня реєстрація: https://goo.gl/forms/pxTBt0GYvUfrqPTY2

“Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX” – це знакова подія в українському велоспорті. Вперше, на Закарпатті відбудеться велогонка, яка об`єднає усіх любителів велосипеда – починаючи з дітей від двох років, дорослих аматорів та професійних велогонщиків!

Захід “Мукачево Ровер Фест” реалізується в рамках Європейського тижня мобільності, який проводиться з 16 по 22 вересня та в рамках грантового проекту “ЄТМ – Карпатська мережа”.

Comments are closed.