На Рахівщині контрабандисти погрожують прикордонникам розправою

[Total: 0    Average: 0/5]

Як заявляють у Державній прикордонній службі, місцеві контрабандисти «не задоволені» посилення охорони українсько-румунського та українсько-угорського кордону.

Прикордонники відділу «Великий Бичків» Мукачівського загону під час моніторингу ділянки кордону виявили порушників кордону, які перепливали річку Тиса з Румунії в Україну. Невідомі, зрозумівши що їх викрили, відразу вдалися до втечі. Одного з них вдалося затримати відразу та доставити у відділ прикордонної служби Мукачівського загону для складання відповідних документів. У ході подальших пошукових дій в районі населеного пункту Луг Рахівського району було виявлено громадянина України, який, можливо, причетний до протиправної діяльності. На запрошення пройти до відділу, місцевий житель відповів агресією та погрожував життю та здоров’ю прикордонників.

По даному факту направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 345 ККУ «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу», а дану особу передали взаємодіючим підрозділам, – повідомляє Державна прикордонна служба.

Comments are closed.