Москаль: «У нас поліція є де-юре, де-факто її немає. Це наче остатки після розгрому якогось партизанського загону…» (+ВІДЕО)

[Total: 0    Average: 0/5]

         Геннадій Москаль піддав нищівній критиці поліцію за бездіяльність у справі блокування державного кордону «пересічниками». Під час інтерв’ю телеканалу «Тиса-1» у відповідь на питання, чому немає ніяких зрушень на доручення голови ОДА жорстко, але в межах законодавства, навести лад на кордоні, Г.Москаль відповів:

«А в нас хіба є поліція? Поліція є де-юре, де-факто її немає. Це наче остатки після розгрому якогось партизанського загону. Згадайте оголошену реформу міліції – який був пафос, як нову патрульну поліцію піарили, як лунали заклики «прибрати поганих ментів, а поставити копів»! І що на сьогодні? Добре, ми тут тримаємося, бо Закарпаття традиційно спокійне в криміногенному плані, але є регіони, де ситуація зі злочинністю вийшла з-під контролю і люди бояться дома спати. Хіба так мають закінчуватися реформи?..

Я з самого початку казав, що нового поліцейського неможливо вивчити за три місяці, бо навіть у ПТУ вчать два роки. За три місяці навчать хіба що робити селфі з порушниками за паркування. Особисто я вчився 11 років – спочатку в середній школі міліції, далі у вищій школі міліції і насамкінець в Академії МВС у Москві. І там нас вчили не марксизму-ленінізму чи історію КПРС, а професійної, фахової підготовки…

Якщо правоохоронні органи нездатні припинити блокування державного кордону й транспортних комунікацій, за яке передбачена кримінальна відповідальність, то для чого взагалі в країні було проводити реформу? Якби я був начальником поліції, блокування кордону протрималося б не більше трьох хвилин…

zakarpatpost.net

Повне відео інтерв’ю за посиланням:

Comments are closed.