Багатостраждальна дорога «Мукачево-Рогатин» нарешті дочекалася ремонту

[Total: 0    Average: 0/5]

Від Яблуницького перевалу, що на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, углиб Закарпаття розпочато ремонт дороги національного значення «Мукачево – Рогатин». Дорога в межах області починається з Мукачева й проходить через Сільце, Хуст, Тячів, Рахів та Ясіня. Загальна вартість робіт, які заплановано завершити до кінця 2018 року, становить 2 мільярди гривень. За цю суму ремонтники повністю поміняють асфальтне покриття на дорозі протяжністю 209 кілометрів. До кінця цього року заплановано зробити перші 10 кілометрів. Про це zakarpatpost.net повідомляє прес-служба Закарпатської обласної ради.

З часу здобуття Україною незалежності такі суми на ремонт закарпатських доріг ще не виділялися, фінансування  з держбюджету домігся голова ОДА Геннадій Москаль, котрий оголосив 2016-й рік на Закарпатті роком доріг.

– Значна частина дороги «Мукачево – Рогатин» прокладена в складних рельєфних умовах, і хоча ямковий ремонт тут періодично проводився, це мало допомагало, – зазначає Г.Москаль. – Потрібна повна заміна асфальтного покриття, чого ми нарешті добилися.

До речі, наступного тижня на Закарпатті завершать ремонт ділянки автодороги міжнародного значення «Дяково – Вилок», що веде до українсько-румунського кордону. Ця дорога також не ремонтувалася понад два десятиліття, що викликало акції протесту місцевих мешканців. Фінансування на проведення капітального ремонту дороги також домігся Г.Москаль.

zakarpatpost.net

Comments are closed.