Винуватим зроблять… собаку

При огляді приміщень митного поста «Тиса» оперативники СБУ виявили сім тисяч євро, прихованих у вольєрі службового собаки.
Цю суму «чесний» митник назбирав за чотири години зміни…

Співробітники Служби безпеки України викрили механізм поборів, організований працівниками митного посту «Тиса», за пропуск в Україну мікроавтобусів.

Правоохоронці встановили, що окремі митники регулярно отримували гроші з водіїв мікроавтобусів, якими перевозяться посилки заробітчан з Європи. Такса, встановлена хабарниками, становила 400-500 євро з кожного автомобіля.

За день через митний пост в Україну в’їжджає приблизно сто мікроавтобусів з відправленнями заробітчан.

Співробітники спецслужби спільно з військовою прокуратурою затримали під час отримання хабара у чотириста євро митника, відповідального за протидію контрабанді та порушення митних правил, повідомили виданню https://zakarpatpost.net у прес-центрі СБ України.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Митника затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності всіх посадовців, задіяних у корупційній схемі.

Comments are closed.